Сапери НІБУЛОНу пройшли навчання з експлуатації та обслуговування машин розмінування GCS

Сапери НІБУЛОНу пройшли навчання з експлуатації та обслуговування машин розмінування GCS - INFBusiness

Фахівці з розмінування компанії «НІБУЛОН» завершили навчання на машині розмінування GCS-200 після проходження навчальної програми, організованої швейцарською компанією Global Clearance Solutions.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на НІБУЛОН.

Навчання тривало кілька місяців і включало в себе теоретичну та практичну частини. На першому етапі оператори були повністю ознайомлені з технічними характеристиками GCS-200 та вивчили механіку її роботи. Як запускати і переміщати машину, як підключати і запускати навісне обладнання, як обслуговувати машину (щоденні, щотижневі та щомісячні огляди). У практичній частині вони дізналися про роботу машини на місці. Зокрема, про робочі швидкості, маневрування машиною, поведінку в певних умовах, а також про те, як експлуатувати машину з системою відеокамер і без неї.

Завершення навчальної програми GCS є важливим кроком для «НІБУЛОНу». Компанія отримає чотири машини розмінування GCS-200 завдяки програмі розвитку Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), з підтримкою DEG Impulse gGmbH, дочірньої компанії DEG та Німецького державного банку розвитку (KFW DEG).

«Учні протягом усього курсу були дуже позитивними та добре взаємодіяли, що сприяло кращим робочим результатам. Надзвичайно приємно працювати з командою компанії «НІБУЛОН», розмінувальники якої націлені на досягнення найвищого професійного рівня. Пам’ятайте: якщо вам знадобиться порада – GCS на відстані одного телефонного дзвінка», зазначив технічний радник з операцій GCS Лорі Вентер.

Начальник відділу розмінування компанії «НІБУЛОН», який також пройшов курс механічного розмінування GCS, подякував команді Global Clearance Solutions за високий рівень підготовки саперів.

«Найбільше у підготовці від команди GCS вразили спосіб подання інформації, її глибина, а також індивідуальний підхід до кожного студента та рівень підготовленості, досвіду та професіоналізму з боку викладачів. Навчання пройшло успішно та продуктивно».

Наразі група розмінування компанії подала необхідний пакет документів до Центру протимінної діяльності та отримала сертифікат на проведення робіт з розмінування із застосуванням машин та механізмів. Водночас, бригади розмінування «НІБУЛОНу» продовжують проводити нетехнічні обстеження на території Снігурівської філії та сертифіковані ще на три види робіт з гуманітарного розмінування: технічне обстеження (ТО), розмінування вручну (РВ) та обстеження району ведення бойових дій (ОРВБД).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *