Проблеми зі зберіганням цибулі змушують фермерів терміново її продавати

Проблеми зі зберіганням цибулі змушують фермерів терміново її продавати - INFBusiness

Після початку масового збирання цибулі її вартість на ринку почала стрімко знижуватися. Продають в основному зараз цибулю ті виробники, які взагалі не мають приміщень для її зберігання. Решта фермерів відмовляються вести продажі за поточними цінами, і весь обсяг ріпчастої цибулі закладають на зберігання.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Сьогодні українські фермери пропонують до продажу ріпчасту цибулю по 7-12 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Причиною зниження цін на цибулю експерти називають збільшення пропозиції на ринку цієї продукції низької якості. Через затяжні дощі в період збиральних робіт якість врожаю постраждала, внаслідок чого продукція виявилася непридатною для тривалого зберігання. Намагаючись скоріше реалізувати таку цибулю, українські фермери все частіше вдаються до зниження відпускних цін на свою продукцію.

Тим часом продукція високої якості зараз рідко надходить у продаж, оскільки фермери вважають за краще тримати її в сховищах, очікуючи вищих цін.

Варто зазначити, що сьогодні ріпчаста цибуля в Україні вже коштує в середньому на 60% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. Ключові гравці ринку не виключають того, що найближчими днями знижувальний тренд може наростати, адже пропозиція цибулі на ринку продовжує збільшуватися. До того ж у деяких сховищах цибуля вже почала псуватися, і фермери мають намір розпочати реалізацію такої продукції ближче до кінця осені.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *