Прем’єр Польщі закликав українську владу не загострювати торговельний конфлікт

Прем’єр Польщі закликав українську владу не загострювати торговельний конфлікт - INFBusiness

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг Україну від загострення торговельного конфлікту після того, як президент Володимир Зеленський порушив це питання на рівні ООН, пише oNet.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на LIGA.Бізнес.

«Я попереджаю українську владу: якщо вона загострюватиме конфлікт, ми додамо ще більше продуктів під заборону на ввезення на територію Польщі», – сказав він у середу.

Моравецький сказав, що Польща однією з перших відкрила двері для українських біженців після початку повномасштабної російської агресії та надала військову та гуманітарну допомогу.

«Після всього цього ми не можемо слухати двозначних, – а дехто вважає, що цілком однозначних, – заяв, які зводять нас ролі байдужої держави», – сказав польський прем’єр.

«Ми все ще віримо в перемогу України, допомагаємо. Але наш інтерес, інтерес польського селянина, польського села, поляків має бути пріоритетом і завжди є для нас найважливішим. І так буде, хоч би хто що говорив, бо ми не схиляємося ні перед Сходом, ні перед Заходом. Ми діємо тільки в інтересах поляків», – сказав Моравецький.

Він запевнив, що Польща готова допомогти Україні, але «не ціною дестабілізації польського ринку».

На 15 жовтня у Польщі заплановані парламентські вибори, і голоси виборців, які представляють аграрний сектор, можуть зіграти ключову роль для переобрання чинної партії влади.

Слова Моравецького прозвучали після того, як Зеленський з трибуни ООН поскаржився на заборону українського зерна окремими країнами Євросоюзу.

«Тривожно бачити, як дехто у Європі, деякі наші друзі у Європі, розігрують солідарність у політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здатися, що вони грають власну роль, але насправді вони допомагають підготувати сцену для московського актора», – сказав Зеленський.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *