Посли країн Балтії висловили Польщі протест через блокаду українського кордону

Посли країн Балтії висловили Польщі протест через блокаду українського кордону - INFBusiness

Посли країн Балтії у Варшаві висловили польській владі своє невдоволення тим, що польські водії вантажівок блокують рух вантажного автотранспорту на польсько-українському кордоні, підриваючи тим самим здатність України продовжувати війну з Росією.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ERR.

У Міністерстві закордонних справ Естонії підтвердили, що це питання неодноразово порушувалося у відносинах із Польщею.

«У Варшаві відбулася зустріч/демарш трьох послів країн Балтії в Міністерстві інфраструктури Польщі», – сказала прес-секретар МЗС Естонії Бріта Кікас.

У дипломатії демарш означає звернення одного уряду до іншого уряду з метою привернути увагу до будь-чого, часто з пропозиціями вжити конкретних заходів.

«Ми поважаємо право водіїв вантажівок мітингувати. Але, на жаль, це призвело до складної ситуації, яка створює проблеми для інших перевізників та додаткові труднощі для української економіки. Зі свого боку, ми порушуємо це питання з Польщею та сподіваємось, що рішення буде знайдено у найближчим часом у співпраці між Польщею, Україною та Європейською комісією», – додала Кікас.

За її словами, Естонія продовжить свої зусилля щодо пошуку рішення з новим польським урядом.

«У міністра закордонних справ Маргуса Цахкни відбулася бесіда з колишнім міністром закордонних справ Польщі Йоханнесом Рау. Крім того, найближчим часом планується візит нового міністра закордонних справ Польщі до Таллінна, де це питання обов’язково обговорюватиметься», – зазначила Кікас.

Представник естонського МЗС підтвердила, що питання блокади українського кордону було обговорено і на зустрічі Цахкни з міністром закордонних справ Великобританії Девідом Кемероном у понеділок.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *