Польські перевізники погрожують перекрити ще один пункт пропуску

Польські перевізники погрожують перекрити ще один пункт пропуску - INFBusiness

Представники польських перевізників заявили в четвер, що вони розширять протест, заблокувавши ще один пункт пропуску для вантажних автомобілів через те, що вони називають нечесною конкуренцією з боку України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на barrons.

Раніше протестувальники заявляли, що вони не змогли домовитись з українською стороною.

Польські далекобійники кажуть, що «транспортний безвіз» для України призвів до недобросовісної конкуренції, що серйозно вплинуло на їхні прибутки. Тако Київ відхилив їхню вимогу відновити систему дозволів на в’їзд до ЄС для українських автоперевізників.

Один з організаторів протесту Томаш Борковський повідомив, що з понеділка вони розширять блокаду до пункту пропуску Медика.

Раніше віцепрем’єр та міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков заявляв, що Україна з повагою ставиться до права польських перевізників на протест, але зміни Угоди про лібералізацію вантажних перевезень між Україною та Євросоюзом не обговорюються.

Старша наукова співробітниця Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ірина Коссе підрахувала, що українські перевізники зазнають прямих збитків за простоєм 164 тисячі євро на день.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *