Об’єднання зусиль: AMAZONE, CLAAS та AGXEED створюють перший у світі галузевий альянс

Об’єднання зусиль: AMAZONE, CLAAS та AGXEED створюють перший у світі галузевий альянс - INFBusiness

Компанії Amazone, CLAAS та AgXeed оголосили про створення першого у світі альянсу між сільгоспмашинобудівниками. Альянс «3A — ADVANCED AUTOMATION & AUTONOMY» покликаний прискорити процеси розробки, стандартизації та виведення на ринок частково і повністю автономних комбінацій «трактор — знаряддя. Нове об’єднання є відкритим для інших виробників сільськогосподарської техніки.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз AMAZONE.

Програмне забезпечення для планування та виконання, яке можна використовувати для керування роботами у співпраці з тракторами та навісним обладнанням «3A — Advanced Automation and Autonomy» отримало срібну медаль у номінації AGRITECHNICA INNOVATION AWARDS.

Одним із найбільших стимулів розвитку високоавтоматизованих та автономних технологій у промисловості та сільському господарстві є нестача кваліфікованої робочої сили у багатьох регіонах світу. При цьому мета автоматизації полягає не в тому, щоб замінити працівника, а в тому, щоб під час пікового навантаження було забезпечено виконання більш складних робіт.

Для подальшої автоматизації сільськогосподарських процесів потрібна більш тісна співпраця між виробниками тракторів та транспортних засобів, з одного боку, та виробниками агрегатів – з іншого. Саме тому компанії CLAAS, AgXeed та Amazone створили галузевий альянс 3A – ADVANCED AUTOMATION & AUTONOMY.

Перші практичні рішення

Технологія, розроблена альянсом 3A, є програмним забезпеченням для планування і виконання робіт, яке раніше було доступне тільки для автономних польових роботів і тепер може використовуватися в поєднанні з модулем AgXeed Box для управління тракторами та знаряддями.

«Сьогодні сільськогосподарські роботи здебільшого виконуються у закритих системах, що обмежує можливості їх застосування та використання паралельно або у поєднанні з іншими машинами та знаряддями, — пояснює команда розробників. — Саме в цьому і полягає інноваційний підхід альянсу 3A: разом ми розробили технологію AgXeed Box, яка використовує стандартизований інтерфейс ISOBUS для інтеграції тракторів та навісного обладнання у процес планування та автономного виконання робіт. Через цей інтерфейс навісне обладнання отримує можливість взаємодіяти з польовими роботами, AgBots та тракторами з метою автоматичної чи автономної оптимізації процесів».

Першими продуктами, розробленими в об’єднанні 3A, стали Amazone AutoTill для культиваторів, що мульчують, і CLAAS Autonomy connect, які охоплюють весь процес планування і виконання робіт з обробки ґрунту.

Для кінцевих користувачів рішення CLAAS Autonomy connect, Amazone AutoTill та AgXeed AgBot мають низку істотних переваг:

  • всі операції виконуються як трактором, так і знаряддям точно за заданим планом та програмою;
  • разом із комплексною оптимізацією маршруту під час планування враховуються також нормативні робочі параметри знаряддя та тракторів;
  • початкове планування створює основу для полегшення робочих процесів у наступні роки, оскільки надалі потрібно зробити лише сезонні коригування;
  • для підтримки оптимальної якості роботи відхилення від робочого процесу виявляються за допомогою сенсорів зв’язуванням «трактор – знаряддя» та самостійно коригуються.
  • оскільки техніку під час роботи вже не потрібно так часто контролювати, фермери та висококваліфіковані оператори можуть приділяти більше уваги виконанню більш важливих оперативних завдань.

Наразі ведуться переговори з низкою інших виробників сільгосптехніки щодо приєднання до альянсу та активної участі у ще більшому розширенні областей застосування високоавтоматизованих та автономних рішень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *