На Сумщині почали готуватись до осінньо-польових робіт

На Сумщині почали готуватись до осінньо-польових робіт - INFBusiness

В Сумської облдержадміністрації провели розширене засідання обласного аграрного штабу за участі сільгоспвиробників, представників правоохоронних органів, рятувальників, голів громад та очільників районних військових адміністрацій, де обговорили  питання, які стосуються безпекових та процедурних моментів збору, збереження та реалізації збіжжя, відшкодування збитків.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Сумську ОДА.

«99,5% сільськогосподарських угідь, які були засіяні ранніми зерновими культурами – успішно зібрані. Це означає, що наша спільна робота є результативною. Продовжуємо працювати у цьому ключі, щоби забезпечити вчасне збирання пізніх зернових культур, посів озимих, зберігання та реалізацію продукції», – зазначив перший заступник начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО.

Очікується, що за сприятливих погодних умов збирання пізніх зернових культур розпочнеться у середні вересня.
Як і раніше, основна увага сільгоспвиробників акцентується на безпекових моментах.

«Мішенню ворога все частіше стають цивільні об’єкти, серед яких – сільгосппідприємства. Щоби убезпечити людей, техніку, зберегти врожай, необхідно дотримуватись ряду вимог та правил, узгоджувати свої дії з відповідними службами. Йдеться не про обмеження, а про стабільну роботу сільгосппідприємств в умовах війни», – підкреслив Тарас Савченко.

Сільгоспвиробникам надали роз’яснення про порядок визначення та відшкодування збитків завданих військовою агресією рф, дотримання заходів з протипожежної безпеки та охорони праці, здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *