На Чернігівщині засіяли сидератами 1000 га

На Чернігівщині засіяли сидератами 1000 га - INFBusiness

Група АГРОТРЕЙД для покращення родючості і структури ґрунтів цьогоріч 1000 гектарів полів на Чернігівщині засіяла сидеральними сумішами. Згодом на цих площах вирощуватимуть кукурудзу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Agrotrade Group.

Такий підхід є сучаснішим, екобезпечнішим і енергоефективнішим, ніж внесення мінеральних добрив, повідомили в компанії.

«Ми впроваджуємо стратегію відповідального землеробства, у рамках якої використовуємо сидеральні посіви, аби не тільки йти у ногу з цивілізованим світом, а й подбати про наше майбутнє – знайти альтернативні шляхи збереження родючості ґрунтів і біорізноманіття. До того ж у Європі воліють купувати продукцію у тих, хто дбає про довкілля та енергоефективність. Зокрема, у міжнародній сертифікації ISCC є відповідні вимоги для потенційних продавців. Їх можна порівняти з рівнями викидів шкідливих речовин для автомобілів. Крім того, застосування сидератів значно дешевше, ніж мінеральних добрив», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Наразі у компанії випробовують різні суміші сидератів на основі редьки, гірчиці, бобових, злакових, фацелії та гречки. Це необхідно для визначення їхньої ефективності. Йдеться про краще накопичення поживних речовин у ґрунті та його розпушення.

Водночас для захисту від водної та вітрової ерозії частину площ засіяли покривними і кулісними культурами.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *