Магазини віддають перевагу огіркам з місцевих тепличних комбінатів попри вищу ціну

Магазини віддають перевагу огіркам з місцевих тепличних комбінатів попри вищу ціну - INFBusiness

На українському ринку знову зростають ціни на тепличні огірки через дефіцит пропозиції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, сьогодні стаціонарні тепличні комбінати пропонують до продажу огірок по 60-75 грн/кг, що в середньому на 10% дорожче, ніж тижнем раніше.

Як зазначають аналітики проєкту, далі підвищувати ціну на свою продукцію українським виробникам дозволяє стабільний попит роздрібних мереж на огірок. Більшість українських ритейлів віддають перевагу саме огірку з місцевих комбінатів, навіть попри те, що ціна на цю продукцію дещо вища, ніж на імпортний огірок. Своє рішення представники мереж пояснюють досить невисокою якістю імпортної продукції, яка помітно поступається огірку з місцевих тепличних комбінатів.

Також підтримку цінам на огірок в Україні надає стрімке скорочення пропозиції цієї продукції. Більшість місцевих тепличних комбінатів уже фактично завершили сезон реалізації поточного обороту. При цьому, попри чергове подорожчання в даному сегменті, тепличний огірок в Україні все ж коштує в середньому на 20% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *