Контінентал отримав вуглецеві сертифікати, чим підтвердив дотримання найкращих практик відновлюваного землеробства

Контінентал отримав вуглецеві сертифікати, чим підтвердив дотримання найкращих практик відновлюваного землеробства - INFBusiness

«Контінентал Фармерз Груп» взяла участь у добровільній вуглецевій програмі AgreenaCarbon і за підсумками 2022 року врожаю отримала сертифіковане підтвердження своїх регенеративних практик виробництва. Компанія – серед першопрохідців у напрямку впровадження карбонового ринку в Україні. Це стало можливим завдяки переходу від класичного землеробства до методів, що дозволяють суттєво зменшити вивільнення вуглецю в атмосферу: mini-till, використання органічних добрив, сидератів тощо. А також застосуванню ERP-систем, тобто цілковитій прозорості і достовірності облікових даних.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Контінентал Фармерз Груп».

Згідно із сертифікатами, наданими Компанії в рамках програми, щонайменше 153 тис. га площ «Контінентал» обробляє за технологіями, що відповідають міжнародно затвердженим принципам зменшення викидів вуглецю. А це майже 80% від загального земельного банку Компанії. Обсяг затриманого в ґрунті CO₂, еквівалентний сумі отриманих вуглецевих сертифікатів, складає близько 1,48 тонн з гектара.

«Вважаю це важливим кроком на шляху до сталого розвитку і стійкого виробництва. Як прозора і відповідальна Компанія Контінентал бережливо ставиться до природних ресурсів. Ми вже кілька років активно впроваджуємо точне землеробство, відмовляємося від глибокого обробітку, дбаємо про відновлення родючості наших ґрунтів, а тепер змогли отримати підтвердження цих практик і на міжнародному рівні, – зазначає Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Звісно, ми не зупиняємося на досягнутому та прагнемо якомога ширшого використання відновлюваних агротехнологій і екологічно безпечних методів виробництва. Адже нашою метою є не тільки підвищення продуктивності, а й участь у подоланні глобальних змін клімату, оскільки сільське господарство традиційно було і залишається одним із найбільших джерел викидів парникових газів».

Реалізація карбонових сертифікатів дозволяє аграріям частково компенсувати витрати, понесені на перехід до регенеративного сільського господарства та зменшення карбонового сліду. Однак для «Контінентал» участь у вуглецевих програмах насамперед засвідчує дотримання екологічних стандартів, відповідальне використання природних ресурсів, їх збереження і відновлення, а також високий рівень корпоративної соціальної відповідальності.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *