Коноплі посівні та їх роль у відновленні України

Коноплі посівні та їх роль у відновленні України - INFBusiness

Шостий рік поспіль в Інституті сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України відбувається захід, метою якого є привернення уваги до конопель посівних, як надзвичайно важливої, стратегічної сільськогосподарської культури для України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА.

Цього року, зважаючи на події в країні, захід відбувся на відкритому повітрі у форматі науково-практичного семінару на тему: «Коноплі посівні та їх роль у відновленні України».

Учасниками семінару стали провідні науковці, аграрії, бізнесмени та професіонали галузі коноплярства не тільки із Сумської області, але і з Хмельницької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Донецької та Одеської областей.

Під час проведення заходу учасники обговорили питання  особливості збирання і зберігання трести конопель, обладнання для переробки коноплесировини, оглянули насіннєві посіви, взяли участь в майстер-класах по проведенню дослідів з технологій вирощування конопель посівних за різних напрямків використання, а також обмінятися досвідом.

Також науковці Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України презентували новий сорт конопель посівних «Софія».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *