Компанія Agrifac розширює дилерську мережу на українському ринку

Компанія Agrifac розширює дилерську мережу на українському ринку - INFBusiness

Компанія Agrifac оголосила про нове партнерство з ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» та ТОВ «Агроресурс-А» в Україні, щоб посилити дилерську мережу в Україні, продавати та забезпечувати післяпродажне обслуговування всіє модельної лінійки самохідних обприскувачів Agrifac.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Agrifac.

Зміцнення дилерської мережі Agrifac, в структурі якої є три сильні партнери в Україні підвищить якість обслуговування, доступність запасних частин та регіональне покриття на ринку. Українські аграрії отримають перевагу завдяки полегшеному доступу до самохідних обприскувачів преміум-класу, які допоможуть досягти найвищої якості в захисті рослин.

«Для нас велика честь вітати двох нових сильних партнерів в Україні, як офіційних дилерів Agrifac. Їх успішний досвід з продажів та обслуговуванні обприскувачів для сільськогосподарських культур, широке регіональне охоплення та сервісне забезпечення в регіонах у поєднанні з нашими спільними цінностями є дуже перспективними для розвитку українського ринку, як ключового ринку для Agrifac», – коментує Арно де Бур, директор з продажів в Європі , Agrifac Machinery B.V.

Дилерська мережа Agrifac в Україні:

ТОВ «Цеппелін Україна ТОВ» працює в Україні з 1996 року і наразі має 10 повністю обладнаних філій з понад 450 співробітниками та головний офіс, розташований у Києві. «Цеппелін Україна ТОВ» є частиною німецької групи Zeppelin Group, яка налічує понад 10 000 співробітників у понад 220 місцях по всьому світу. ТОВ «Цеппелін Україна ТОВ» є офіційним дилером Agrifac в Україні з червня 2021 року.

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» заснована в 1993 році й зараз має 8 повністю обладнаних регіональних відділень та головний офіс у Луцьку, на заході України. Компанія є офіційним дилером та партнером відомих популярних світових брендів на українському ринку протягом майже 30 років.

ТОВ «Агроресурс-А» було засноване в 1996 році і на даний момент налічує 27 повністю обладнаних регіональних філій. Штаб-квартира «Агроресурсу» розташована в самому центрі України, у Кропивницькому, і зберігає статус одного з найбільших дилерських центрів в Європі. Компанія входить до ТОП-5 національних дистриб’юторів на ринку України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *