Kernel скуповує активи в українських портах

Kernel скуповує активи в українських портах - INFBusiness

Агрохолдинг Kernel з метою підвищення стійкості свого бізнесу з переробки олійних культур придбав активи у портах Чорноморськ та Рені. Зокрема, у порту Чорноморськ компанія придбала складські потужності для зберігання й перевалки рослинних олій на 19,4 млн доларів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Rail.insider.

«У випадку подальшого блокування українських чорноморських портів Група має намір використовувати такі активи як важливий центр зберігання та перевалки соняшникової олії залізницею, накопичування її на складі й перенаправлення соняшникової олії вантажівками до річкового порту Дунай», – зауважують у Kernel.

У разі розблокування портів активи використовуватимуться як основна глибоководна перевантажувальна база на Чорному морі для соняшникової олії, що експортується Групою.

Окрім того, Kernel уклав договір про придбання 100% корпоративних прав ТОВ «Рені-Ойл» – термінала з перевалки соняшникової олії з одночасним зберіганням 15 тис. т у порту Рені. Це єдиний термінал із належними можливостями приймання, зберігання та розвантаження в українських дунайських портах, який дає змогу експортувати соняшникову олію навіть у разі блокади чорноморських портів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *