Група АГРОТРЕЙД перевиконала план зі збору технічної коноплі

Група АГРОТРЕЙД перевиконала план зі збору технічної коноплі - INFBusiness

На Чернігівщині повністю завершено обмолот перших 200 гектарів технічної коноплі в історії компанії. Врожайність культури перевищила очікувану, а загальний план з її збору виконаний на 110%.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

Попри низку технологічних складнощів, агрономи Групи успішно впоралася зі жнивами.

«Технічна конопля – нова культура для нас. Через це під час збирання виникли нюанси, які просто неможливо передбачити заздалегідь. Утім, ми знали, що легко не буде. Цьогоріч випробували багато дослідних підходів, оберемо найкращі з них і використаємо у майбутньому, аби поліпшити результати. У нас є потенціал для росту.

Підбиваючи підсумки, відзначу, що зі строками збирання ми не помилилися, а втрати відрегулювали. Однак наступного року можна розпочати обмолот дещо пізніше – на 85% стиглості. Загалом першими результатами роботи з новою культурою повністю задоволені», – зазначив директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Наступного року посівні площі під культурою планується збільшити на 150% – до 500 гектарів. Також є попередня домовленість з Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України про випробування нового сорту – «Софія».

Нагадаємо, цьогоріч Група АГРОТРЕЙД вперше посіяла технічну коноплю. Під культуру виділили майже 200 гектарів у Чернігівській області. Тресту (волокна) компанія планує реалізовувати на внутрішньому ринку, а насіння експортувати.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *