Фермери на півдні Ізраїлю зупинили виробництво овочів та фруктів

Фермери на півдні Ізраїлю зупинили виробництво овочів та фруктів - INFBusiness

Після несподіваної атаки ізраїльська армія закликала евакуювати людей із районів навколо Сектора Гази на півдні, який включає багато сільськогосподарських районів. Більшість фермерів, що працювали в цих районах, припинили роботу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на FreshPlaza.

Вважається, що серед сотень людей, які були вбиті та поранені під час нападів, є деякі фермери. 
На півдні Ізраїлю вирощують, зокрема, авокадо, цитрусові, моркву, картоплю та інші польові культури, які експортуються по всьому світу. Зазначається, що основні експортні прикордонні пункти, зокрема порт Ашдод, порт Хайфа, а також головний міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона в Тель-Авіві, відкриті.

Омер Кемпа з Europe Retail Packing B.V. (Ізраїль) розповів, що ситуація на півдні нестабільна. Багато фермерів на працюють. Серед викрадених є 60 тайських робітників.

«Це повний хаос і жахливе те, що відбувається. Торгівля, бізнес і будь-яка діяльність у південній частині Ізраїлю повністю закриті», – повідомив Орон Зів, ізраїльський експортер фруктів і овочів.

Ізраїльські фермери вважають, що ці бойові дії дуже серйозно вплинуть на фруктовий бізнес, хоча поки що занадто рано говорити про те, яким саме буде вплив.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *