Corteva Agriscience збільшила кількість насіннєвих гібридів, які вирощуються в Україні

Corteva Agriscience збільшила кількість насіннєвих гібридів, які вирощуються в Україні - INFBusiness

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience збільшила кількість гібридів передового насіння кукурудзи бренду Pioneer®, які вирощуються на виробничих полях насіннєвого комплексу Corteva в Полтавській області. Цьогоріч в Україні буде вироблено 24 гібриди насіння, що на 9 гібридів більше, ніж у попередньому році. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

В портфель насіння кукурудзи українського виробництва в 2024 році, зокрема, входитимуть популярні серед українських фермерів гібриди лінійки Pioneer® Optimum ® AQUAmax ®. Також команда насіннєвого комплексу розпочала в цьому році вирощувати гібриди кукурудзи, популярні на ринках Європейського Союзу, адже довгостроковою стратегією виробництва в Україні є нарощення частки експорту в ЄС. В 2022 році Corteva вже збільшила обсяги експорту в ЄС в 16 разів, зміцнюючи експортний потенціал України.

Щоб забезпечити фермерів насінням сучасної генетики Pioneer®, агрономи Corteva продовжують цього року впроваджувати інновації на полях. Понад 80% посівів насіння зростає на полях, які працюють під зрошенням, і цього року зросла доля під крапельним зрошенням, яке дозволяє ефективно зберігати вологу, забезпечуючи нею кожну конкретну рослину.

Продовжує впроваджуватися технологія StripTill для збереження ґрунтової вологи та запобігання ерозії – в 2023 році таким чином оброблено близько 15% всіх виробничих посівів. Точне землеробство впроваджено на більше ніж 80% виробничих площ. Впроваджено систему диференційної густоти посівів. Щоб покращити забезпечення насіння азотом, цьогоріч приблизно третина виробничих посівів вирощуються з використанням інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні. 

«Вже протягом десяти років роботи насіннєвого комплексу Corteva в Україні ми робимо все для того, щоб забезпечити фермерів насінням високої якості українського виробництва. Щорічно ми впроваджуємо інновації, вводимо в наш портфель нові гібриди, які допомагають фермерам максимізувати результати. Ми віримо в Україну і її майбутнє і працюємо заради нашого призначення – збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Ми переконані, що виробництво насіння в Україні має велике майбутнє і Corteva прагне бути тут лідером», – говорить Олексій Турчинов, керівник з виробництва в Україні Corteva Agriscience. 

В червні 2023 році виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області відзначив своє десятиріччя роботи із забезпечення фермерів насінням передової генетики Pioneer® українського виробництва. У насіннєвий комплекс, офіційно відкритий у червні 2013 року, було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США. Його річна потужність складає приблизно 500 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та 250 тис. посівних одиниць насіння соняшнику.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *