Corteva Agriscience розширює насіннєвий портфель заради підтримки українських фермерів

Corteva Agriscience розширює насіннєвий портфель заради підтримки українських фермерів - INFBusiness

В маркетинговому році 2023/2024 міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує українським сільгоспвиробникам широку лінійку насіння кукурудзи та соняшнику передової генетики бренду Pioneer®, яка дозволяє отримати гарні врожаї, враховуючи природно-кліматичні умови та потреби фермерів в залежності від технології, яку вони прагнуть застосовувати в полі. У 2023/2024 асортимент насіння кукурудзи включатиме 36 гібридів у всіх групах стиглості, а соняшнику – 29 гібридів для різних технологій вирощування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Попри скорочення загальних площ посівів кукурудзи по території України, в маркетинговому році 2022/2023 насіння кукурудзи бренду Pioneer® обрала найбільша кількість фермерів України. В 2023/2024 компанія пропонуватиме 7 нових гібридів загалом в кожній з груп стиглості. Зокрема, розуміючи неможливість для фермерів ефективного планування під час війни, коли умови постійно змінюються, компанія пропонує ранньостиглий гібрид Р7552, який дозволить отримати хороший врожай, як при посіві в ранні терміни, так і у випадку суттєвої затримки посівної.

Щоб фермери могли отримати високі врожаї в умовах нестачі вологи, значна частина новинок доповнила лінійку гібридів з інноваційною технологією Optimum® AQUAmax®  – наприклад, ранньостиглий Р7818, середньоранній Р8436, а також середньопізній гібрид Р9639, які підходять для мінімального обробітку ґрунту. Середньостиглу групу доповнив гібрид Р9367, який може вирощуватися на зерно, силос та як сировина для виробництва біогазу.

Цьогоріч в портфелі Corteva зросте кількість гібридів, вирощених в Україні, – в сезоні 2023/2024 на виробничому насіннєвому комплексі буде вироблено 24 гібриди насіння, що на 9 гібридів більше, ніж у попередньому році. Зокрема, це будуть гібриди лінійки Optimum ® AQUAmax ®, а також гібриди кукурудзи, популярні на ринках ЄС.

Також в сезоні 2023/2024 Corteva пропонуватиме фермерам широкий асортимент насіння соняшнику бренду Pioneer®  для різних технологій вирощування та будь-яких кліматичних умов. Серед них, зокрема, два найпопулярніших гібриди соняшнику на ринку України – P64LE25 ExpressSun® та P64LP130 Clearfield Plus®.

Серед новинок – найбільш універсальний, орієнтований на вирощування по всьому соняшниковому поясу гібрид P64LP170 Clearfield Plus®; класичні лінолеві гібриди – P64LL164 та P64LL264 з високою толерантністю до хвороб; P64LE168 ExpressSun®  та P64LE145 ExpressSun® зі стійкістю до всіх рас вовчку соняшникового тощо.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *