Ціни на цибулю можуть опуститися нижче середніх показників за останні 5 років

Ціни на цибулю можуть опуститися нижче середніх показників за останні 5 років - INFBusiness

Третій місяць поспіль в Україні триває зниження цін на цибулю врожаю 2023 року. Черговий тиждень серпня розпочався зі зміцнення раніше встановлених негативних цінових тенденцій, і сьогодні оптові ціни на цибулю опустилися до рівня 7-12 грн/кг. Нагадаємо, минулого тижня ціновий діапазон на один із найосновніших овочів перебував на рівні 8-15 грн/кг, тобто дана продукція реалізовувалася більш ніж на 25 % дорожче.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Настільки стрімке зниження цін на цибулю в Україні оператори ринку пояснюють істотним зростанням пропозиції продукції на ринку, оскільки збиральна кампанія в господарствах у всіх регіонах країни перебуває в активній фазі.

Якщо нинішні цінові тенденції матимуть місце на внутрішньому ринку України і в найближчі 2-3 тижні, оптові ціни на цибулю в нинішньому сезоні зможуть опуститися нижче середніх показників за останні 5 років.

За словами виробників, багато хто з них ще не прибрав основні обсяги цибулі з полів, що може означати, що пропозиція продукції на ринку продовжуватиме збільшуватися ще щонайменше протягом найближчих 2-3 тижнів, а то й місяця. Також, фермери відзначають, що погодні умови в Україні на цей час сприяють успішному збиранню врожаю, що, на їхню думку, не призведе до істотних втрат продукції під час зберігання надалі.

На думку аналітиків, комерційні виробники й новачки даного бізнесу в різних регіонах країни істотно розширили площі під цибулею в поточному сезоні, що може безпосередньо підтримати зміцнення негативних цінових тенденцій в даному сегменті ринку і надалі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *