Болгарія призупинила імпорт насіння соняшнику з України

Болгарія призупинила імпорт насіння соняшнику з України - INFBusiness

Болгарія не буде найближчим часом імпортувати насіння соняшнику з України, заявив прем’єр-міністр Микола Денков після кількагодинних переговорів 19 вересня з ініціативним комітетом болгарських фермерів, які протестують проти рішення уряду країни не продовжувати заборону на імпорт агропродукції з України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Щодо соняшнику як культури незабаром у мене буде розмова з прем’єр-міністром України, в якій я поясню, що сьогодні в дискусіях ми обговорювали, що для Болгарії буде певна квота і ця квота буде дозволена для імпорту. Тільки після того, як ми уточнимо її обсяг, поставки буде поновлено. Найближчим часом ми не дозволимо імпорт соняшнику з України», – зазначив М. Денков.

Зі свого боку, міністр фінансів Болгарії Асен Василєв, який також брав участь у перемовинах, уточнив, що імпорт соняшнику з України буде дозволений, коли будуть чіткі обсяги, узгоджені між аграріями та переробною промисловістю.

«Щодо інших продуктів, зараз ведуться переговори між Єврокомісією та Україною про те, чи можна включити їх до переліку забороненого імпорту. Я не знаю, яким буде результат переговорів. Ми зробимо все можливе, щоб включити ці продукти, а якщо ні, то будемо вести переговори на двосторонній основі з Україною», – підкреслив М. Денков.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *