Вчені продовжують роботу над створенням суперкартоплі

Вчені продовжують роботу над створенням суперкартоплі - INFBusiness

Оскільки зміна клімату продовжує створювати серйозні проблеми для забезпечення стійких постачань продовольства в усьому світі, вчені з Університету Макгілла шукають способи підвищити стійкість і поживні якості картоплі та вже зібрали послідовності геномів майже 300 різновидів.

Про це повідомляє FreshРlaza.

Відзначається, що професор Мартіна Стремвік та її команда створили суперпангеном картоплі, щоб виявити генетичні риси, які можуть допомогти у виробництві наступного суперсорту картоплі.

«Наш суперпангеном проливає світло на генетичне розмаїття картоплі та на те, які генетичні риси потенційно можна внести в наш сучасний врожай, щоб поліпшити його. Він представляє 60 видів і являє собою найбільшу на сьогоднішній день колекцію даних про послідовності геному картоплі та її родичів», — зазначає професорка.

За її словами, дикі види картоплі можуть багато чому нас навчити про те, які генетичні особливості мають вирішальне значення для адаптації до зміни клімату та екстремальних погодних умов, підвищення якості харчування та підвищення продовольчої безпеки.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *