У рф збираються переселяти африканерів

Поки самі росіяни біжать до міст через вкрай низький рівень життя в селах, влада країни-агресора задумала заселити сільську місцевість жителями Африканського континенту і зайняти їх вирощуванням картоплі та корів. Для цього планують побудувати 30 так званих Афросел (рос. – “Афродеревень”) – колоній, в яких поселять африканерів, які вирішили емігрувати з Африки до Росії.

4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

Йдеться про фермерів з Європи, які ще в 17 столітті оселилися на африканському континенті. Так, у Тверській області на початку серпня з помпою провели церемонію закладки першого каменю під будівництво такого “Афросела”. Як повідомляють росЗМІ, на “урочистий захід” прибули топчиновники регіону та навіть африканські дипломати.

Загалом у Росії збираються переселити близько 3000 африканерів – глав сімейств із їхніми членами сімей. Програму розраховано на 5 років.

За словами російських чиновників, африканерів у Росії приваблюють “традиційні сімейні цінності”. А саму РФ вони нібито вважають “державою з високим морально-духовним укладом”. На батьківщині африканери живуть переважно у бідних регіонах і зберігають жорсткий патріархальний устрій.

Передбачається, що на ділянці в Тверській області з’явиться поселення, жителі якого займатимуться сільським господарством. Зокрема, вирощуватимуть картоплю чи займатимуться розведенням корів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *