Суховантаж PUMA залишив порт Одеси

З України вийшло вже п’яте судно з агропродукцією та металом після того, як Росія розірвала зернову угоду та почала блокувати українські Чорноморські порти. Зерно попрямує до Африки та Азії.

4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Про це міністр інфраструктури України Олександр Кубраков написав у соцмережі X , яка раніше називалася Twitter. Вантажі з українською агропродукцією доставлятимуться переважно до Африки та Азії.

“Суховантаж PUMA залишив порт Одеси з 30 тисячами тонн ріпаку та металу. Це п’яте судно, яке скористалося тимчасовим евакуаційним коридором із чорноморських портів України”, – зазначив він.

Нагадаємо, що після зриву Зернової ініціативи в рамках тимчасового коридору в Чорному морі першим 16 серпня вийшов зерноровоз JOSEPH SCHULTE, який зумів дістатися пункту призначення. Україна оголосила тимчасові коридори в Чорному морі для торговельних суден, що прямують у та з українських портів. Росія в односторонньому порядку вийшла із чорноморської “зернової ініціативи” 17 липня, а після цього неодноразово атакувала портову зернову інфраструктуру.

Українські фермери зіткнулися із серйозними проблемами після того, як Росія вийшла із зернової угоди та розпочала масовані атаки на українські порти у Чорному морі. Альтернативні шляхи експорту виявилися для багатьох підприємств надто дорогими і тепер аграрії не знають, як продати продукцію. Це може призвести до того, що врожай зерна з таких ферм залишиться гнити на складах або навіть у полях.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *