Польща продовжить заборону імпорту зерна з України

Польща продовжить заборону імпорту зерна з України після його закінчення 15 вересня. Заборона продовжуватиме діяти в країні, незважаючи на те, яке рішення ухвалить Європейський Союз (ЄС).

4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у своєму зверненні. “Польща не дозволить українському зерну нас заполонити. Незалежно від того, яким буде рішення брюссельських чиновників, ми не відкриємо наші кордони”, – сказав він.

Моравецький нагадав, що Польща ухвалила мільйони біженців з України, але “коли потрібно захистити власні інтереси, уряд захищатиме польське”. Так, політик підтвердив намір польського уряду продовжити заборону імпорту українського зерна.

Нагадаємо, Польща заборонила імпорт зерна та іншого агропродовольства з України ще 15 квітня . Незабаром заборона на українське зерно поширилася і транзит через країну.

У травні Євросоюз дозволив п’яти країнам, що межують з Україною, запровадити заборону на продаж української пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику на внутрішньому ринку до середини вересня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *