Бюджет-2024: держава підтримає аграріїв, машинобудівників і переробників

Бюджет-2024: держава підтримає аграріїв, машинобудівників і переробників - INFBusiness

Джерело фото: КМУ

Уряд пропонує суттєво розширити програми стимулювання економічної активності, підтримку бізнесу та створення робочих місць у держбюджеті на 2024 рік.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 29 вересня, повідомляє Урядовий портал. 

За його словами, сумарно на ці цілі уряд планує спрямувати 42 млрд грн.

«Обов’язково продовжимо одну з найуспішніших програм пільгового кредитування «5-7-9%». За програмою «єРобота» плануємо видати більш ніж 12 тисяч мікрогрантів, а це значить — допоможемо створити 12 тисяч нових бізнесів. Додатково плануємо надати 1300 грантів для старту ветеранського бізнесу», — повідомив Денис Шмигаль.

Як зауважив прем’єр-міністр, держава підтримуватиме аграріїв, машинобудівників, створення та розширення переробних підприємств. Зокрема, 3 млрд грн пропонується виділити на державну підтримку великих інвестиційних проєктів в Україні.

«Це важливо, оскільки сприятиме створенню нових робочих місць, збільшенню податків та покращенню життя громад», — підкреслив очільник уряду.

Крім того, разом із партнерами буде продовжена робота над страхуванням воєнних ризиків. Денис Шмигаль повідомив, що цього тижня Світовий банк уперше застрахував від воєнних ризиків приватного інвестора в Україні. Він подякував партнерам за спільну роботу над цим проєктом.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *