Банк Кредит Дніпро запропонував учасникам УКАБ Агротехнології партнерські програми з інвестиційного кредитування

Банк Кредит Дніпро запропонував учасникам УКАБ Агротехнології партнерські програми з інвестиційного кредитування - INFBusiness

Банк Кредит Дніпро взяв участь у виставці агротехнологій та інновацій «УКАБ Агротехнології 2023», що відбулася 2 серпня у с. Велике Колодно Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Учасникам агроринку представилася можливість не тільки ознайомитися з демонстрацією техніки у роботі, взяти участь у тематичних майстер-класах або тест-драйвах, а також дізнатися умови кредитування на придбання техніки чи засобів захисту рослин та насіння у Банку Кредит Дніпро. 

Агроменеджери Банку Кредит Дніпро провели індивідуальні презентації банківських продуктів і послуг для підприємств малого та середнього бізнесу з аграрного сектору та запропонували партнерські програми щодо інвестиційного кредитування на купівлю сільгосптехніки та обладнання.

«Дуже були раді новим знайомствам на виставці. Наші аграрії незламні — вони відроджуються, розширюють горизонти можливостей, працюють на Перемогу. Ми пишаємося нашими клієнтами та разом із ними долаємо перешкоди і будуємо майбутні проєкти», — прокоментувала керівник агробізнесу Банку Кредит Дніпро Олександра Єгорцева.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро надає агропідприємствам кредитну підтримку за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає надання фінансової підтримки шляхом часткової компенсації процентної ставки. Фінансування можна використати на придбання техніки, запасних частин, засобів захисту рослин. 

Детальніше про рішення для агробізнесу тут: https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, що входить до топ-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. 

За підсумками півріччя продемонстрував прибуток у розмірі 312 млн грн за результатами діяльності у першому півріччі 2023 року. Кредитний портфель банку станом на 01.07.2023 року складає 4 362 млн грн, що на 13% більше, ніж аналогічний показник станом на 01.01.2023 року. При цьому основний приріст відбувся за рахунок корпоративного бізнесу. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *