Новий стандарт захисту: японський фунгіцид ПАРАД виходить на український ринок

Новий стандарт захисту: японський фунгіцид ПАРАД виходить на український ринок - INFBusiness

Компанія “Самміт-Агро Юкрейн” анонсує вихід на український ринок фунгіциду ПАРАД, розробленого на основі нової SDHI молекули.    Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз “Самміт-Агро Юкрейн”.   Такі небезпечні хвороби ріпаку, соняшнику й винограду, як склеротиніоз, сіра гниль, альтернаріоз, оїдіум та інші відтепер під надійним контролем завдяки інноваційній технології.   Новітня діюча речовина ПАРАД – піразифлумід (220 г/л) – розроблена провідними японськими вченими, забезпечує надійний захист культур навіть в найскладніших умовах.  

Чому ПАРАД є особливим?

  На світовому ринку засобів захисту рослин SDHI-фунгіциди вважаються революційним винаходом. Застосування таких препаратів знижує ризик розвитку стійкості у патогенів і дозволяє ефективніше контролювати грибкові захворювання.  Діюча речовина ПАРАД належить до останнього покоління SDHI, що відзначається високою і стабільною ефективністю проти склеротиніозу та сірої гнилі.   

Доведена ефективність

  ПАРАД не лише запобігає розвитку хвороб рослин, але й демонструє лікувальний ефект у випадку їх появи.    Численні дослідження в Україні та світі доводять: ПАРАД є гнучким у застосуванні, показує відмінну ефективність в різних погодно-кліматичних умовах, безжально долаючи ключові хвороби соняшника, ріпаку й винограду.  

Чому препарат отримав таку назву?

  Назва «ПАРАД» символізує вихід на ринок довгоочікуваного японського продукту, що відкриває нову еру захисту культур для українських аграріїв з можливістю отримувати вищі врожаї та прибутки.  Для українських фермерів ПАРАД вже доступний в сучасній препаративній формі – концентрат суспензії (тара 1 л).    Ключові переваги фунгіциду ПАРАД:  

  • Інноваційна SDHI молекула піразифлумід забезпечує максимальний контроль широкого спектру хвороб.
  • Посилена дія проти склеротиніозу, сірої гнилі, альтернаріозу та оїдіуму.
  • Тривала профілактична й виражена лікувальна дія на патогени .

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *