Зерносушильні комплекси на ринку коштують по-різному. Вартість обладнання залежить від технологій і матеріалів, які використовуються у виробництві.
Про це у матеріалі «Придбання зерносушильного обладнання: топ стереотипів, які можуть нашкодити» розповів керівник підприємства «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» Євгеній Романов.
«Це можна порівняти з автомобілями економ- та преміум сегментів. Купуючи дешево, будьте готові регулярно платити ще більше в процесі роботи, компенсуючи такі фактори, як низька продуктивність, швидке зношування та поломки вузлів і агрегатів, малу енергоефективність, високу пожежонебезпеку, псування зерна тощо», — каже Євгеній Романов.
Проте виробники кажуть, що зекономити на обладнанні можна, але не за рахунок якості. До повномасштабного вторгнення в Україні діяла програма компенсації 20% вартості обладнання від вітчизняних виробників. Зараз вона не діє, тому компанії пропонують клієнтам знижки та бонуси, а частину роботи виконують безкоштовно.
Поблизу кордону з Румунією та Угорщиною завершують будівництво сухого порту Читати також
Наприклад, якщо до кінця року законтрактувати виробництво зерносушильного обладнання «НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» на наступний рік, то клієнт може зекономити понад $30 тис. Тоді проєктування та будівництво фундаменту, ранній монтаж, доставку обладнання виконають безкоштовно. За сервісне обслуговування після першого сезону також не доведеться платити.
Нагадаємо, новий елеватор МХП у Львівській області почав роботу. Він приймає зернові культури пізньої групи, вирощені на підприємствах Західного Хабу МХП.
Источник: www.latifundist.com